شرکت تولیدی کشت ابزار کار
اصفهان ، شهرک صنعتی سه راهی مبارکه ، فاز اول ، خیابان پنجم ، پلاک اول
27 اردیبهشت 1399

 مرغوبيت دستگاه توليد شده ، قيمت قابل رقابت و خدمات و حمايت هاي پس از فروش

 مرغوبيت دستگاه توليد شده ، قيمت قابل رقابت و خدمات و حمايت هاي پس از فروش از جمله برخي عوامل مؤثر در افزايش قابل توجه سالانه تقاضا براي دستگاه مزبور ميباشد . علي رقم وجود سایر توليد كنندگان ديگر اين شركت بيش از 60%   نياز  كشور به اين دستگاه را تأمين و در صورت  نياز ،  بسادگي  قادر خواهد بود  تا سطح مازاد  بر نياز كشور و صادرات اين محصول اقدام نمايد .

   در سال 1378 بنا بر توصيه وزارت جهاد كشاورزي و بمنظور بازيافت ضايعات باغي ، جلوگيري از آلودگي هوا و ترويج و توسعه توليد کود كمپوست  بعنوان يكي از مواد اوليه صنايع پرورش و توليد گل و قارچ براي اولين بار در كشور دستگاه چيپر چوب طراحي و توليد گرديد . اگر چه  متقاضيان  دستگاه در آغاز به باغداران كلان محدود     مي گرديد ولي با توجه  به كارائي مؤثر دستگاه در امر حفظ محيط زيست  ،  مديريت امور فضاي سبز شهري و توسعه نگرش به صنايع بازيافت طي سالهاي اخير شاهد افزايش چشمگير متقاضيان مخصوصاً از جانب نهادهاي ذيربط چون شهرداريها، سازمان هاي بازيافت و كشت و صنعت هاي فعال در امور توليدات باغي ، پرورش گل و گياهان زينتي بوده ايم  . .

27 اردیبهشت 1399

تكنولوژی برش ،جمع آوری ، فرآوری، انتقال و جابجائی ذرت دانه ای و علوفه ای

در سال1381 با توجه به اندوخته انحصاري و ارزشمند دانش فني و تجربه در تكنولوژي برش ،جمع آوري ، فرآوري، انتقال و جابجائي ذرت دانه اي و علوفه اي پروژه نمونه سازي چاپر ذرت علوفه اي بپايان رسيد ودر سال1382  شاهد آغاز توليد انبوه اين دستگاه در شركت مي باشيم . قابل ذكر است با توليد اين دستگاه در كنار دستگاه برداشت ذرت   دانه اي ، شركت گامي مؤثر در حمايت از زيربنائي ترين مبادي صنايع شير و پروتئين كشور برداشته است كه بكرات مورد تحسين مسئولين محترم قرار گرفته است .

    آنچه كه فوقاً ارائه گرديد تصويري كلي از توانمنديهاي شركتي است با 25 سال قدمت فعاليت ،  شهرت توليدات شركت در سراسر كشور حاكي از تجربه و تعهد كارشناسان  و كاركنان ما به  موازين كيفي و بازگشت مشتريان  نشان  از تعهد مديريت شركت در تأمين نظرات مشتري ميباشد . تلاش ميگردد آنچه در داخل شركت توليد ميگردد به روش صحيح و با تكنولوژي روز باشد و در صورت نياز به دانش فني ، قطعه و يا مشاوره خارجي، شركت مستقيماً اقدام    مي نمايد . قابل ذكر است در حال حاضر شركت بنا بر ضرورت با چندين كشور از جمله آلمان- ايتاليا و مالزي ارتباط فني دارد

27 اردیبهشت 1399

هدف تحقیق در امور مکانیزاسیون کشاورزی، طراحی، تولید و عرضه ماشین آلات کشاورزی

شرکت کشت ابزار کار فعالیت تولیدی خود را در سال 1367 با هدف تحقیق در امور مکانیزاسیون کشاورزی، طراحی، تولید و عرضه ماشین آلات کشاورزی آغاز نمود. از عمده فعالیتهای این شرکت می توان بطور اختصار موارد زیر را عنوان داشت. اولین تولید کننده دستگاه هد کمباین ذرت برای برداشت مکانیزه ذرت دانه ای تامین دستگاه هد کمباین ذرت دانه ای با کیفیت و قیمت مطلوب و ارائه خدمات پس از فروش. با توانایی تامین کلیه نیازهای کشور به این دستگاه. اولین و تنها تولید کننده دستگاه رندش(چوب خرد کن) جهت تامین نیازهای صنایع تولید کمپوست، پرورش گل و گیاه، پرورش قارچ وصنایع حیاتی بازیافت. تولید کننده دستگاه برداشت ذرت علوفه ای مطابق با نیازهای صنایع تولیدی شیر و پروتئین کشور.با استفاده از تکنولوژی کشورهای دارای تجربه در تولید برخی قطعات حساس و مصرفی. بهره گیری فعالانه از واحد تحقیق و توسعه در امر شناسایی نیازهای آتی، توسعه کمی وکیفی خدمات، تنوع محصول، حفظ و ارتقاء کیفیت محصول وخدمات ارائه شده.