شرکت تولیدی کشت ابزار کار
اصفهان ، شهرک صنعتی سه راهی مبارکه ، فاز اول ، خیابان پنجم ، پلاک اول

بسمه تعالي

شركت كشت ابزاركار فعاليت توليدي خود را در سال 1367 با هدف تحقيق در امور مكانيزاسيون كشاورزي ، طراحي، توليد و عرضه  ماشين آلات كشاورزي آغاز نمود. بر اساس نیاز کشاورزان و سازمان جهاد کشاورزی و سایر بخش ها و پس از بررسی و تصویب در گروه تخصصی، اطلاعات لازم جمع آوری و دستگاه مورد نظر طراحی و نمونه سازی می شود. پس از آزمایشات گوناگون و رفع عیوب با عنایت به عوامل مهم سادگی، اقتصادی بودن و ایمنی، تولید انبوه هر دستگاه آغاز می گردد. ارتباط نزدیک طراحان و کشاورزان در محل باعث تکمیل اطلاعات شده و طرحهای جدید از مکانیزم های بهتری برخوردار می شوند.

   اولین دسستگاه زمانی آغاز شد که کشاورزان مملکت در سطح وسیعی جهت تأمین جیره غذائی مرغداران اقدام به کشت ذرت دانه ای نمودند. در آن زمان کشورهای پیشرفته از فروش دستگاه هد ذرت دانه ای جهت نصب به جلو کمباین غلات و برداشت ذرت دانه ای ممانعت کردند. لذا با تلاش متخصصین شرکت پس از يك دوره تحقيقاتي دستگاه برداشت  ذرت دانه اي  بعنوان اولين محصول توليد شده در شركت و براي اولين بار در سطح كشور در سال 1368 بصورت انبوه به توليد رسيد .

   مرغوبيت دستگاه توليد شده ، قيمت قابل رقابت و خدمات و حمايت هاي پس از فروش از جمله برخي عوامل مؤثر در افزايش قابل توجه سالانه تقاضا براي دستگاه مزبور ميباشد . علي رقم وجود سایر توليد كنندگان ديگر اين شركت بيش از 60%   نياز  كشور به اين دستگاه را تأمين و در صورت  نياز ،  بسادگي  قادر خواهد بود  تا سطح مازاد  بر نياز كشور و صادرات اين محصول اقدام نمايد .

   در سال 1378 بنا بر توصيه وزارت جهاد كشاورزي و بمنظور بازيافت ضايعات باغي ، جلوگيري از آلودگي هوا و ترويج و توسعه توليد کود كمپوست  بعنوان يكي از مواد اوليه صنايع پرورش و توليد گل و قارچ براي اولين بار در كشور دستگاه چيپر چوب طراحي و توليد گرديد . اگر چه  متقاضيان  دستگاه در آغاز به باغداران كلان محدود     مي گرديد ولي با توجه  به كارائي مؤثر دستگاه در امر حفظ محيط زيست  ،  مديريت امور فضاي سبز شهري و توسعه نگرش به صنايع بازيافت طي سالهاي اخير شاهد افزايش چشمگير متقاضيان مخصوصاً از جانب نهادهاي ذيربط چون شهرداريها، سازمان هاي بازيافت و كشت و صنعت هاي فعال در امور توليدات باغي ، پرورش گل و گياهان زينتي بوده ايم  . استقبال ازاين محصول نوپا درصنايع جاري كشوروتحليل مسئولين محترم ذيربط ازضرورت اهتمام بيشتر به امور زيست محيطي دلائلي بر سرمايه گذاري قابل توجهي طي سال 1381 در توسعه تكنولوژيكي در راستاي تنوع در توليد دستگاه رندش چوب در شركت كشت ابزاركار ميباشد .

   در سال1381 با توجه به اندوخته انحصاري و ارزشمند دانش فني و تجربه در تكنولوژي برش ،جمع آوري ، فرآوري، انتقال و جابجائي ذرت دانه اي و علوفه اي پروژه نمونه سازي چاپر ذرت علوفه اي بپايان رسيد ودر سال1382  شاهد آغاز توليد انبوه اين دستگاه در شركت مي باشيم . قابل ذكر است با توليد اين دستگاه در كنار دستگاه برداشت ذرت   دانه اي ، شركت گامي مؤثر در حمايت از زيربنائي ترين مبادي صنايع شير و پروتئين كشور برداشته است كه بكرات مورد تحسين مسئولين محترم قرار گرفته است .

    آنچه كه فوقاً ارائه گرديد تصويري كلي از توانمنديهاي شركتي است با 25 سال قدمت فعاليت ،  شهرت توليدات شركت در سراسر كشور حاكي از تجربه و تعهد كارشناسان  و كاركنان ما به  موازين كيفي و بازگشت مشتريان  نشان  از تعهد مديريت شركت در تأمين نظرات مشتري ميباشد . تلاش ميگردد آنچه در داخل شركت توليد ميگردد به روش صحيح و با تكنولوژي روز باشد و در صورت نياز به دانش فني ، قطعه و يا مشاوره خارجي، شركت مستقيماً اقدام    مي نمايد . قابل ذكر است در حال حاضر شركت بنا بر ضرورت با چندين كشور از جمله آلمان- ايتاليا و مالزي ارتباط فني دارد .

     در سال 1385 معاونت تحقيق و توسعه در شركت ايجاد گرديد و طرح هاي جديد بعنوان نمونه سازي با حضور كارشناسان باسابقه شركت شروع گرديد و توسط سازمان صنايع و معادن گواهي تحقيق و توسعه بنام شركت صادر شد. همچنين تلاش كارشناسان اين شركت در جهت تحقيق و توسعه مكانيزاسيون كشاورزي موجب معرفي اين شركت بعنوان توليد كننده نمونه كشور، از طرف وزارت جهاد كشاورزي در سال 1385 گرديد.

   در سال 1386 معاونت تحقیق و توسعه شرکت پیشنهاد طرح دستگاه بیلر ( بسته بندی علوفه ) را به هیئت مدیره شرکت ارائه نمود و مورد تصویب قرار گرفت و توسط کارشناسان شرکت، نمونه دستگاه بیلر طراحی و ساخته شد.

در سومین جشنواره کار آفرینان نمونه استان اصفهان در سال 1386 از طرف وزارت کار و امور اجتماعی و استانداری محترم اصفهان شرکت کشت ابزارکار بعنوان کار آفرین برتر معرفی گردید.

با توجه به خط مشی شرکت در جهت افزایش سطح رضایتمندی مشتریان، کاهش ضایعات و بالا بردن سطح دانش فنی پرسنل و اهمیت کنترل کیفیت تولیدات، شرکت در سال 1386 مؤفق به اخذ گواهینامه ISO9001:2000   از شرکت UKAS کشور انگلستان گردید.

      با عنايت به تكنولوژي بكار رفته در دستگاههاي توليدي شركت كشت ابزاركار اصفهان از جمله دستگاه برداشت ذرت دانه اي، دستگاه برداشت ذرت علوفه اي و دستگاه رندش چوب و تجارب با ارزشي كه  حاصل چندين  سال فعاليت در اين زمينه مي باشد، مديريت شركت جهت طراحي و نمونه سازي دستگاههاي جديد در زمينه كشاورزي اعلام آمادگي مي نمايد . تنوع تولید و قبول سفارشات از کلیه ارگان های دولتی و خصوصی، باعث شناسایی مشکلات مختلف مکانیزاسیون و تبدیل آن ها به مسئله و در نهایت حل کلیه معضلات کشاورزی می گردد. بطور مثال می توان به طراحی و ساخت دستگاه ها و اجرای طرحهای مکانیزاسیون به عنوان حل مسئله اشاره کرد.

   بطور خلاصه با توجه به اینکه دستگاه های تولیدی قبلاٌ از کشورهای پیشرفته تأمین می گردید، میلیون ها دلار ذخیره ارزی، اشتغال صدها نفر بطور مستقیم و غیر مستقیم و افزایش سطح زیر کشت و کلاٌ بالا بردن ضریب بهره وری در بخش کشاورزی از جمله منافع شرکت برای مملکت بوده است.

   از كليه نهادها و سازمان هاي مربوطه كه اين شركت را حمايت و پشتيباني نموده اند مخصوصاً سازمان جهادكشاورزي، سازمان صنايع و معادن استان ، شركت خدمات حمايتي كشاورزي تشكر و قدرداني مي نمائيم .

                                                مدير عامل – مصطفي كاوياني

شرکت کشت ابزار کار فعالیت تولیدی خود را در سال 1367 با هدف تحقیق در امور مکانیزاسیون کشاورزی، طراحی، تولید و عرضه ماشین آلات کشاورزی آغاز نمود. از عمده فعالیتهای این شرکت می توان بطور اختصار موارد زیر را عنوان داشت. اولین تولید کننده دستگاه هد کمباین ذرت برای برداشت مکانیزه ذرت دانه ای تامین دستگاه هد کمباین ذرت دانه ای با کیفیت و قیمت مطلوب و ارائه خدمات پس از فروش. با توانایی تامین کلیه نیازهای کشور به این دستگاه. اولین و تنها تولید کننده دستگاه رندش(چوب خرد کن) جهت تامین نیازهای صنایع تولید کمپوست، پرورش گل و گیاه، پرورش قارچ وصنایع حیاتی بازیافت. تولید کننده دستگاه برداشت ذرت علوفه ای مطابق با نیازهای صنایع تولیدی شیر و پروتئین کشور.با استفاده از تکنولوژی کشورهای دارای تجربه در تولید برخی قطعات حساس و مصرفی. بهره گیری فعالانه از واحد تحقیق و توسعه در امر شناسایی نیازهای آتی، توسعه کمی وکیفی خدمات، تنوع محصول، حفظ و ارتقاء کیفیت محصول وخدمات ارائه شده. توانائی و قابلیت طراحی، نمونه سازی و تولید ماشین آلات، دستگاه ها و تجهیزات کاربردی در صنایع کشاورزی، دامداری، بازیافت، نیشکر و معدنی مطابق با نیازهای مشتری. ایجاد ارتباط فنی با کشورهای آلمان، کانادا، ایتالیا، جهت تامین قطعه، انتقال دانش فنی و ترویج دانش عمومی و فرهنگ تعمیر و نگهداری به منظور استفاده بهینه از سرمایه های موجود. ارائه آخرین دستاوردهای تحقیق و تولید در نمایشگاههای مهم کشور.

+ مشتریان
مصحولات
% رضایت
% گارانتی

پیشرفت کشاورزی ایران افتخار ماست

شرکت تولیدی تحقیقاتی کشت ابزار کار